מה הייתם עושים בהנחה שכסף לא היה מגבלה

בהנחה שכסף לא היה מגבלה עבורכם, מה הייתם עושים?
השאלה הזו היא שאלה מאוד גדולה, מכיוון שהיא חושפת את החלום הכי גדול שלנו. היא חושפת את מה שאנחנו באמת ובתמים רוצים לעשות, ואת האנשים שהיינו אם לא היו לנו את ההגבלות של כסף.
הרבה פעמים אנחנו שמים את התירוץ של מדוע אנחנו עובדים בעבודה שאנחנו לא אוהבים, או עושים משהו שאנחנו לא רוצים, או לא מגשימים את החלום שלנו, בעובדה שפשוט אין לנו כסף לזה, או שאנחנו צריכים כסף ולכן לא יכולים לממש את עצמנו.
האמת היא, שזהו רק תירוץ. אנחנו לא מוותרים על החלום שלנו בגלל שאין לנו כסף. אנחנו מוותרים על החלום שלנו כי אנחנו פוחדים. אנחנו פוחדים להילחם עליו, אנחנו פוחדים ממה אנשים יחשבו עלינו בשעה שנשקיע את כול כולינו בחלום שרק אנחנו יכולים לראות.
כמובן שכסף זה דבר חשוב ואי אפשר להתעלם מהצורך בו, אך יחד עם זאת, אפשר ורצוי שתוך כדי שאנחנו עושים משהו שייתן לנו תזרים מזומנים, נשקיע את שאר הזמן שלנו בפיתוח וקידום החלום שלנו. גם אם זה אומר פחות שינה, גם אם זה אומר פחות לצאת, אנחנו צריכים להשקיע עכשיו, כדי לפרוח אחר כך.
רק ברגע שהחלום שלנו, המטרה שלנו, השאיפה שלנו והרצון שלנו, יהיו גדולים יותר מהפחד והתירוצים שלנו, אנחנו נוכל להגשים את עצמינו, לממש את עצמינו, להתעורר כול בוקר עם להט, ולישון עם סיפוק.
זה לא פשוט, זה לא קל, זהו מסע ארוך ומתיש, אך בסופו יש פרס ענק. ששווה את הדרך.
אז תגידו, מה הייתם רוצים לעשות, בהנחה שכסף לא היה מגבלה? 🙂

Comments

כתיבת תגובה