השער הגדול

כמה פעמים יצא לנו לעמוד מול השער שנעול שבראש שלנו. השער שמונע מאיתנו להגשים את עצמנו, שמונע מאיתנו להצליח להגיע למקום שאליו אנחנו רוצים להגיע. כמה פעמים יצא לנו להשקיע, להילחם, להגיע עד הפתח ובסוף להעצר מול השער הנעול.

מדוע הדבר הזה קורה בעצם? מה גורם לשער הזה להיות נעול, ובצורה כזו שמונעת מאיתנו לפתוח אותו, שגורמת לנו לסגת אחורה, לוותר?

האמת? השער הזה מעולם לא היה נעול, השער הזה פתוח לרווחה, הדבר היחיד שחוסם אותו זו המחשבה שלנו.

ברגע שאנחנו כול כך פוחדים מלהצליח, כול כך פוחדים ממה שנגלה ברגע שהשער הזה ייפתח, אנחנו בעצם משכנעים את עצמנו שהוא נעול, שאין לנו איך לעבור בו, שאין לנו איך להיכנס בו ולהגשים את עצמנו.

ברגע שאנחנו נתגבר על הפחד שלנו, ברגע שאנחנו נחליט שהרצון שלנו להצליח גדול וחזק יותר מהפחד שלנו, אנחנו נראה לפתע שהשער הזה פתוח לפנינו, שאנחנו צריכים רק לעבור בו, רק להגיע אל החלום שלנו, פשוט להיכנס.

אנחנו חייבים לזכור, אנחנו חסומים רק על ידי הקירות שאנחנו יוצרים בעצמנו, כלומר אין לנו באמת מחסום, אין שער, ואין משהו שיכול למנוע מאיתנו מלהצליח, מלבד אנחנו עצמנו.

אנחנו אלו שנחליט האם להצליח או לא, האם אנחנו באמת רוצים לחיות את החלום שלנו, או להשאיר אותו בגדר חלום. חלומות נועדו להגשמה, וכשאנחנו נותנים לחלום שבנו למות, משהו בתוכנו מת איתו, ואסור לנו לאפשר לכך לקרות.

עלינו לזכור את התחושה שהחלום שלנו גורם לנו להרגיש, את הלהט שהוא מצית בנו, את התשוקה שהוא מחדיר בנו. עלינו לתת לזה להציף כול חלק בתוכנו, ואז להבין כמה הרצון שלנו להגשים את החלום שלנו כול כך גדול, עד שאנחנו לא מתכוונים לאפשר לעצמנו לוותר עליו. ברגע שנחליט כך, אנחנו נראה איך במהרה הקירות שסביבנו, והשערים הסגורים, נעלמים כלא היו, מאפשרים לנו לעבור, ולהגיע ליעד שלנו.

שיהיה המשך יום נפלא של הגשמה עצמית, ופתיחת השערים של עצמנו 🙂

Comments

כתיבת תגובה