להרים את הראש

אנחנו צריכים ללמוד להרים את הראש שלנו, להקים את עצמנו.

פעמים רבות אנחנו שוקעים, מרגישים ייאוש ומרגישים ש"הרעים מנצחים" ושאנחנו חיים בעולם לא הוגן שבו הרע מנצח והטוב מפסיד, שבו קוצצים לנו את הכנפיים, ושאנחנו לא יכולים להצליח.

המחשבות הללו מורידות אותנו, מחלישות אותנו, הורסות אותנו, ולבסוף מכניעות אותנו.

האמת היא, שהרעים לא מנצחים, ואין אדם שיכול באמת לקצץ לנו את הכנפיים.

נכון, יכולים להקשות עלינו, יכולים לנסות לפגוע בנו, יכולים לנסות לשים לנו רגליים, אך אם נחליט להרים את הראש, אם נחליט לשאוג בקול השאגה הפנימית שלנו, ואם נחליט שאנחנו לא צריכים להיות רעים כדי להצליח, ושלאף אחד אין את הכוח למנוע מאיתנו להגשים את עצמנו, זה מה שיהיה.

זה אכן מאתגר לעשות את זה, ולעיתים זה מתיש להרים את הראש כול כך הרבה פעמים, זה מעייף, ואז אנחנו רוצים להרפות את השרירים, וליפול.

אבל חשוב להבין שדווקא בנקודה הזו, אנחנו חייבים להילחם, אנחנו חייבים לחזק את עצמנו יותר, ולהמשיך בדרך. אנחנו חזקים יותר ממה שנדמה לנו, ואין דבר שלא נוכל לעשות, אם זה החלום שלנו.

ברגע שנחליט להיכנע, אנחנו מביסים את עצמנו, ואנחנו נותנים את הניצחון לאותם "רעים" שמנסים להכשיל אותנו. אך אם נחליט לא להיכנע, נחליט להשקיע בעצמנו, ניצור את החלום שלנו, אנחנו ננצח.

פעמים רבות אנחנו מספרים לעצמנו סיפורים על כמה אנחנו לא שווים וכמה אנחנו חלשים. אני קורא לכולנו להפסיק עם הסיפורים הללו, ובמקום זאת, לספר לעצמנו כמה חזקים אנחנו, כמה עוצמתיים אנחנו, וכמה יכולות יש בנו.

בואו כולנו נרים את הראש, ונאיר את העולם באור של תקווה, של אושר, של טוב לב, ושל הגשמה ומימוש עצמיים!

שיהיה המשך יום נפלא לכולנו 🙂

Comments

כתיבת תגובה