שמישהו יעזור לי לעבור הלאה לא יודע אני צריך

שאלה:

טוב אז אני לא יודע איך.לההתחיל אבל אני כן יודע שהחיים שלי דפוקים
אני כבר הרבה זמן.מתנתק ולא מצליח לחשוב כאיתו אין לי ראש שחושב ואני מתחרפן עם עצמי עד עכשיי חשבתי שאני ילד מכוער רק לא מזמן אנשים התחילו להחמיא לע ולהגיד לי שאני יפה ושאני אחד החתיכים והתחלחתי להאמין וגם לראות אתם רואים הינה איך בכלל הגעתי לזה אני כל.כך מתוסכל ואין לי ריגושים כל דבר משעמל אותי ואני לא מצליח לחשוב כמה בעיות והראש שלי עובד מזה מוזר אני משקר על דברים שאני בכלל לא צריך לשקר אני לא יודע את.מי אני אוהב ואת.מי אני שונא שמישהי יגיד לי מה יש לי מה קורה לי אה וגם.לצערי התאהבתי בסטריט התאהבתי באמת יש לנו קשר מיוחד אבל אין לי שום אומץ להגיד לו או לדבר איתו אבל אני לא.מצליח להפסיק לחשוב אליו זה נורא מעצבן אותי שכני לא מצליח להשתלט עת הרגשות שלי ושפשוט ירד לי ממנו כאילו מה אני יודע שלא יהיה כלום אבל אני מנסה לעבוד על.עצמי
פעל ראשונה שאני פה אולי.אתל.תצליחו לעזור לי

תשובה:

היי 🙂

ממה שאני רואה אתה בסערה מאוד מאוד גדולה ויש לך בלאגן מאוד גדול. גם בשאלה הזו ששאלתה כאן באתר, לא באמת הייתה שאלה אלא המון דברים שמפריעים לך, מורידים אותך, מבלבלים אותך, או שגורמים לך להרגיש כאילו אתה לא שווה.

כדי שיהיה אפשר לענות לך על כול השאלות ששאלתה, עליי להבין אותך טוב יותר, ובשביל לעשות זאת עלייך להבין את עצמך טוב יותר. לכן ארשום לך מספר שאלות שלאחר שתגיב עליהן יהיה אפשר לענות בצורה טובה ויעילה יותר:

(1) מה הדברים שאותם אתה אוהב בעצמך

(2) מהם הדברים שאתה לא אוהב בעצמך?

(3) מה מצב הקשר שלך עם ההורים שלך?

(4) מה מצב הקשר שלך עם החברים ואחים?

(5) מה גרם לך לחשוב שאתה לא יפה או לא שווה?

(6) על אילו דברים אתה משקר? ומתי זה התחיל?

(7) ממתי התחיל הבלאגן הזה שיש לך בראש, ומה גרם לו?

תענה על השאלות הללו כדי שנוכל יחד להבין לעומק מה עובר עלייך ועל ידי כך להגיע לפתרון הנכון עבורך

בנוסף לזה חשוב שאציין, לעולם אל תתן שההערכה העצמית שלך תתבסס על מה שאחרים אומרים או לא אומרים. אתה לא צריך לחכות שמישהו יגיד לך שאתה יפה על מנת להאמין שאתה יפה. אתה לא צריך שמישהו יגיד לך משהו בשביל להרגיש עם ערך. וכמובן לפני שאתה יכול להתפנות לאהוב מישהו אחר, עלייך לאהוב את עצמך, עלייך לדעת מי ומה אתה, ועלייך להיות שלם עם עצמך, רק אחר כך תוכל להתפנות ללאהוב אנשים אחרים. 

אשמח לסייע בכול שאלה, לרשותך תמיד 🙂 

Comments

כתיבת תגובה