האם מאוחר מידי להצליח?

שאלה:

אני בת 26 ומגיל מאוד קטן בער בי הרצון להצליח בענק בתחום השירה והריקוד. החלום הזה נשאר אי שם מאחור בעוד אני המשכתי ופיתחתי קריירה בכלכלה ופיננסים. מהרגע שפורסם חוזה הענק של נועה קירל משהו בי לא שקט. מרגישה שהיא חיה את החיים שאני הייתי אמורה לחיות. מסמנת וי לאותם חלומות ילדות שלי בעוד אני דחקתי את החלום. אני מרגישה כבר מבוגרת בשביל להתחיל ולחלום על לכבוש את כולם המוזיקה בגיל 26..

צריכה עצה דחוף:(

תשובה:

היי 🙂 

בואי נשים רגע את נועה קירל בצד. היא אדם בפני עצמו ואת אדם בפני עצמך, אני מבין מה שאת מרגישה, ואת הסיבה אשר בגינה את מרגישה ככה, אך הצלחה של אדם אחד לא באה על חשבון הצלחה של אדם אחר. החיים שלה הם שלה, היא לא חיה את החיים שאת היית אמורה לחיות, אלא את החיים שלה. 

לאחר ששמנו אותה בצד, בואי נתמקד בבעיה האמיתית הניצבת בפנינו. ממה שאת אומרת, כילדה היה לך חלום, שמת את החלום הזה בצד והלכת על מקצוע שלא גורם לך אושר או סיפוק, ועכשיו כשאת רואה אנשים שהצליחו את מתחרטת שלא ניסית בעצמך, שנתת לפחד לעצור אותך.

את חושבת שאת "מבוגרת מידי" בשביל להגשים את החלום שלך, אבל אם תשימי לב, את מונעת מאותם דברים שעצרו אותך כשהיית ילדה. מהפחד.

גם כשהיית קטנה לא הלכת בעקבות החלום שלך בגלל שפחדת שאת לא מסוגלת להגשים את זה, ושעדיף לך ללכת על בטוח ולא לנסות ללכת על "שטויות", ועכשיו, הדחף הזה עדיין בוער בך, ואת שוב מנסה לכבות אותו ע"י שיכנוע עצמי שאת כבר מבוגרת וזה מאוחר מידי עבורך.

תני לי להגיד לך משהו, אם את מרגישה את הצביטה הזו בלב, צביטה של פיספוס זה מצויין. זה מצויין כי זה מראה שהלהבה עדיין בוערת בתוכך, שאת לא וויתרת על החלום שלך לגמרי, ועדיין יש לך אותו אי שם בפנים. מה שעלייך לעשות זה לעצום עיניים, להבין בדיוק מדוע את רוצה את זה, כמה את רוצה את זה, לדמיין איך תרגישי כשזה יהיה שלך, ואז לקחת נשימה עמוקה, לפתוח את העיניים ולהחליט. להחליט שאת מפסיקה לוותר! 

שום גיל הוא לא מאוחר מידי, ואת בסך הכול בת 26, את צעירה, ואין משהו שאת לא יכולה להשיג, אם רק תאמיני בעצמך ותחליטי שאת לא מוכנה לוותר, לא מוכנה לחיות בתחושת פיספוס הזאת, אלא מחליטה להילחם על החיים שנועדת לחיות, כמו שאמרת בעצמך. 

תאמיני בעצמך, תתחילי לבנות תוכנית פעולה, ותצליחי. אני מאמין בך, השאלה אם את מאמינה בעצמך?

אשמח לסייע בכול שאלה, לרשותך תמיד 🙂 

שתפו / תייגו אדם שאתם חושבים שצריך לקרוא את זה, ותראו לו שהחלום שלו לא נגמר!

Comments

כתיבת תגובה