האויב הכי גדול שלנו

הרבה פעמים האויב הכי גדול שלנו הוא אנחנו עצמנו.

פעמים רבות אנחנו מונעים מהפחדים שלנו, מהחרדות שלנו, מהחששות שלנו, מהאשליות שאנחנו רוצים לבנות לעצמנו.

הרבה פעמים אנחנו פוחדים ממה יחשבו עלינו, בשעה שאותם אנשים אפילו לא מתעניינים במה שקורה איתנו.

אנחנו מתישים את עצמנו, מורידים את עצמנו, ועוצרים את עצמנו מלהצליח.

נכון, אנחנו יכולים להאשים מיליוני אנשים בזה, אך אף אחד לא באמת אשם, הכול נתון לבחירה שלנו. אנחנו יכולים להגיע לכול מה שנרצה, אנחנו מסוגלים לעשות הכול, אם רק נאמין בזה, ונילחם על זה.

אם נשתיק את הרעש שיש לנו במחשבה, הרעש שנוצר מהפחד, מהחרדה, מהלחץ, מחוסר הביטחון, נצליח לשמוע את המוזיקה של האמונה, את המוזיקה של מה שחלמנו לעשות.

תעצמו עיניים, תחשבו על החלום שלכם מתגשם, תנו להרגשה הזו לזרום בכול חלק בגוף שלכם, תנו לזה להציף אתכם. תשחררו כול טיפת פחד, תתמקדו רק בהרגשה שמציפה אתכם.

עכשיו תפקחו את העיניים, יחד עם ההרגשה הזו, תזרקו את כול התירוצים לפח, ותילחמו להגשים את החלום שלכם. אל תיהיו האויב שלכם, אל תגרמו לעצמכם להפסיד הכול רק בגלל עצלנות או פחד.

ברגע שהמחשבה שלכם צלולה, ברגע שאתם ממוקדים בחלום שלכם ולא מכניעים את עצמכם, אף אדם חיצוני לא יוכל להכניע אתכם. כי אתם לא תתביישו, ולא תפחדו, ולא תתנו למילים של אנשים לשבור אתכם.

עליכם לזכור ש99% מהאנשים המצליחים, לא קיבלו את זה על מגש של כסף. ו 99% מהם ספגו הרבה חוסר אמונה בהם, בוז, ליגלוג, וצחוק. אבל כמו שאומרים, צוחק מי שצוחק אחרון.

אל תאפשרו לאף אחד להניע אתכם מהדרך שבא אתם חולמים לצעוד, אל תאפשרו לשום דבר לגרום לכם להסיר את העיניים ממה שחלמתם כול חייכם. יש לכם חלום, הוא נולד איתכם, הוא חי בתוככם. אל תוותרו עליו. אתם היחידים שתחליטו אם הוא יחיה או ימות, אל תגרמו לו למות.

ברגע שהחלום שלנו מת, הנשמה שלנו מתה איתו.

נכון, יש הרבה אילוצים, יש הרבה מחסומים, וזה לא פשוט. אבל אתם יודעים מה יותר קשה? לחיות כול החיים עם התחושה שויתרת על החלום שלך, או גרוע מזה, לחיות ללא חלום.

אתם מסוגלים לעשות הכול, אין באמת דבר העומד בפני הרצון, אל תוותרו על מי שנועדתם להיות, תילחמו על זה, ותצליחו!

שיהיה המשך יום נפלא לכולנו! 🙂

Comments

כתיבת תגובה