אהבה נקייה

הרבה פעמים אנחנו נכנסים לקשר ולזוגיות מבלי שאנחנו נקיים לחלוטין, או לחילופין אנחנו נכנסים לקשר ולזוגיות מבלי שהצד השני נקי לחלוטין.

מה הכוונה נקי? הכוונה שעדיין יש שאריות מהקשר הקודם, עדיין יש רגש, בין אם אהבה, שנאה, כעס, או כאב, רגש כלשהו.

כאשר יש רגש עדיין, האדם לא נקי לקשר חדש, הוא לא באמת מוכן לזה, לא מסוגל להתמסר לזה, ולא מסוגל באמת לגרום לקשר להצליח.

רבים טוענים שכדי להתאושש צריך להיכנס לקשר חדש ותוך כדי האדם ייתאושש מהקשר הקודם, אך לא כך הדבר. קודם כול על האדם להתאושש באמת מהקשר הקודם, לנקות את הרגשות שנשארו בו, בין אם חיובי או שלילי, ולשחרר את עצמו ממה שהקשר הקודם גרם לו. כול עוד הוא לא עושה זאת, הוא לא באמת מוכן לקשר חדש, ולהיכנס לקשר חדש בשלב הזה לא יוביל למקום טוב ונכון.

מגיע לכול אחד ואחת מאיתנו אהבה אמיתית ונקייה, ואם אנחנו או בני הזוג שלנו לא באמת נקיים לחלוטין, הקשר הזה לא נכון ויוביל לעוד פגיעה.

זה לא תמיד קל לעשות את זה, לא קל לנקות את עצמנו, או להבין שהצד השני לא נקי לחלוטין, אך זה הדבר הנכון לעשות. כול עוד לא עשינו את זה אנחנו לא מוכנים לקשר, וכול עוד הצד השני לא עשה את זה הוא לא מוכן לקשר.

עלינו לזכור שכשזוגיות מתחילה מאהבה לא נקייה, כול הלבנים שממשיכים להוסיף לבניית הקשר אינן נקיות, ולכן אינן יציבות וסופן להתמוטט.

כדי לנקות את הנפש עלינו לשחרר את הכעס, עלינו להבין מה הסיבה שבגינה נפרדנו, מה אנחנו יכולים ללמוד מהקשר הזה, מה אנחנו יכולים לשנות, מה הסיבה שאהבנו את אותה בן אדם, ומדוע עלינו לשחרר את הרגש לאותו בן אדם. לאחר שהבנו את הדברים הללו לחלוטין, אנחנו יכולים להתחיל במסע לשחרר את הנפש והרגש שלנו, ואז ורק אז נהיה מוכנים לקשר אמיתי ונקי.

שיהיה המשך יום נפלא לכולנו! 🙂

Comments

כתיבת תגובה