לאמן את המוח

מה זה אומר לאמן את המוח? האם באמת אפשר להשיג כול מה שאנחנו רוצים? האם יש דבר כזה חלומות גדולים מידי?

התשובה משתנה מאוד. היא פשוטה ומורכבת באותה המידה. התשובה לשאלות הללו היא שזה תלוי באיך שאנחנו פועלים ובמה שאנחנו מאמינים.

אם אנחנו נאמין שאנחנו מסוגלים להשיג את מה שאנחנו רוצים להשיג, נשאיר את המבט שלו ממוקד במטרה שלנו, ונפעל על מנת להגשים את החזון שלנו, אז ורק אז אנחנו נצליח.

עלינו להפוך את החולשות שלנו לחוזקות, עלינו להבין איך אנחנו מתגברים על האתגרים ואיך אנחנו הופכים את החסרונות שלנו והחולשות שלנו למשהו שלא יימנע מאיתנו להשיג את המטרה שלנו.

אף אדם בעולם לא מושלם, ולכולנו יש חסרונות וחולשות. החוכמה היא לא לתת להם לעצור אותנו, לא לתת לזה להפוך לקיר שלא ניתן לעבור, אלא להבין שאם נאמן את המוח שלנו להבין שאין קיר שאנחנו לא יכולים לעבור, ואין משהו שהוא בלתי אפשרי, אנחנו נוכל לעשות הכול ולהשיג הכול.

עלינו להתעלם מאלו שמנסים להוריד אותנו, לרחם עליהם שהם לא מסוגלים לראות את המציאות כפי שהיא, ולהמשיך בכול הכוח לעבר המטרה שלנו.

עלינו להבין שיכולת שלנו נקבעת אך ורק לפי מה שאנחנו מחליטים, החומות שעוצרות אותנו חזקות רק בעוצמה שאנחנו מאפשרים להן להיות חזקות. עלינו לאמן את המוח שלנו להבין שאנחנו מסוגלים לעשות הכול. שאנחנו צריכים לזרוק את התירוצים שאנחנו כול כך אוהבים להשתמש בהם לפח ולא לוותר לעצמנו.

עלינו להגיע למצב שכאשר אנחנו מביטים במראה, אנחנו גאים במי שמשתקף מולנו. אנחנו מסוגלים לעשות הכול. אין דבר העומד בפני הרצון!

שיהיה המשך יום נפלא לכולנו 🙂

Comments

כתיבת תגובה