ללמוד מה שאתה אוהב

פעמים רבות אנחנו הולכים ללמוד מקצוע כלשהו לאו דווקא כי זה החלום שלנו או מה שאנחנו רוצים לעשות.

לפעמים אנחנו הולכים ללמוד משהו או כי זה מה שההורים מצפים מאיתנו, או כי אנחנו רוצים הרבה כסף, או כי אנחנו לא חושבים שאנחנו מסוגלים להצליח במה שאנחנו רוצים, ועוד סיבות רבות נוספות.

מה שקורה מהדבר הזה הוא שאנחנו הרבה פעמים מוצאים את עצמנו סובלים בעבודה שלנו, סובלים בלימודים שלנו, וזה גם משליך על החיים האישיים שלנו, כי אנחנו פחות אנרגטיים, פחות מאושרים, וגם על הבריאות שלנו זה משפיע, לחץ, חרדה, דיכאון ועוד.

בנוסף לכול אלו, אחד מהתופעות לוואי הקשות והחמורות ביותר של הדבר הזה הוא שאנחנו גם נגרום לילדים שלנו לעשות אותו הדבר, כי זה מה שאנחנו מכירים, ככה אנחנו יודעים שצריך לפעול.

עלינו לזכור שאנחנו יכולים להשיג כול מה שנחפוץ בו, אנחנו מסוגלים להצליח בכול תחום שנראה, אם ורק אם זה באמת ובתמים מה שאנחנו חולמים לעשות, מה שגורם לנו אושר, מה שמצית בנו להט ותשוקה.

ברגע שנעשה את זה, אנחנו נהיה יותר אנרגטיים, אפילו אם העבודה שלנו היא קשה, אנחנו נהיה יותר מאושרים, בריאים, ומוצלחים. אנחנו נוכל גם להרוויח בצורה טובה ומכובדת בשביל לחיות בצורה טובה, ואנחנו נוכל להדריך את הילדים שלנו באותה הדרך, להאמין בעצמם ולהצליח.

אסור לנו להיכנס למסלול הפשרה על החיים שלנו, ולחיות פחות מהחיים שחלמנו עליהם בילדות. זה אפשרי, אין דבר העומד בפני הרצון, אם אנחנו בוחרים לא לוותר עליו.

שיהיה המשך יום נפלא לכולנו! 🙂

Comments

כתיבת תגובה