להעיר את הלוחם שבך

הרבה פעמים אנחנו מרגישים שאין לנו כוח להמשיך, שאנחנו חסרי אנרגיה ומוטיבציה, שהמטרות שאליהן אנחנו רוצים להגיע גבוהות מידי ובלתי מושגות.

במקרה כזה עלינו להעיר את הלוחם שבתוכנו, להצית את הלהבה בליבנו ואת הברק בעינינו.

עלינו להביט על המטרה שאליה אנחנו רוצים להגיע ולא להסיר את העיניים מהמטרה, לראות מבעד למחסומים ולקשיים, ולהיות חדורי מטרה.

עלינו להעיר את הלוחם שבנו, את רוח הלחימה ולהיות מוכנים להילחם באתגרים שעומדים בפנינו על מנת להשיג את המטרה שלנו.

עלינו לדעת מי אנחנו, ומה המטרה שלנו. מבלי לדעת מה המטרה שלנו באמת, קשה לנו להישאר ממוקדים ולא ליפול, כי אין לנו נקודה למקד בה את המבט שלנו.

עלינו להיות מוכנים לא לוותר על החלום שלנו, לספוג לפעמים חוסר אמון מהסובבים אותנו, לספוג הרבה כישלונות, אך עלינו לעמוד בזה בגבורה, כי אנחנו יודעים מה המטרה שלנו, ולאן אנחנו מנסים להגיע.

לכול אחד מאיתנו יש את החלום שלו, חלום שפעמים רבות אנחנו מוותרים עליו "מכורח הנסיבות". חלום שקבור עמוק בתוכנו ואנחנו כמהים אליו, אך משאירים אותו בגדר פנטזיה.

עלינו להעיר את הלוחם שבנו, עלינו להביט למכשולים, לפחדים, לחששות, ללעג ולכול מה שעומד בנינו לבין החלום שלנו בעיניים, ולהילחם. להילחם על החלום שלנו.

כמובן שעלינו לוודא שאנחנו לא פוגעים באחרים על מנת להשיג את החלום שלנו, מכיוון שניצחון כזה הוא אינו ניצחון אמיתי.

אסור לנו לוותר על החלום שלנו, על מה שנועדנו להיות. אנחנו אמיצים יותר ממה שנוכל לדמיין, יותר ממה שחשבנו, עלינו רק להתמקד במטרה שלנו, ולהעיר את הלוחם שבנו.

שיהיה המשך יום נפלא לכולנו! 🙂

Comments

כתיבת תגובה