מדריך שימוש באתר

שלום לכולם 🙂

באתר זה תוכלו לקרוא משלים וקטעי מוטיבציה שנכתבים ע"י צוות האתר, וכן להנות ממאגר הידע החופשי, שבו יעלו הדרכות, הרצאות ומאמרים במגוון רחב של תחומים.

כמו כן, תוכלו לקרוא, לכתוב ולענות על שאלות באופן אנונימי דרך קבוצת הטלגרם שלנו, אשר מועלים אליה גם משפטים ודברי חוכמה באופן יומי.

במידה ותרצו להגיב גם על פוסטים שמתפרסמים באתר תוכלו להרשם פה, ולאחר מכן להתחבר לממשק ניהול שלך שדרכו תוכל להתכתב עם שאר המשתמשים הרשומים, לערוך את הפרופיל שלך ועוד.

משתמשים שיגיבו לשאלות רבות בצורה טובה ייקבלו דוא"ל המזמן אותם להצטרף לצוות האתר בתור תורמים לאתר. במידה והם ישיבו בחיוב תהיה להם האפשרות לכתוב פוסטים חדשים של משלים ומשפטי חוכמה ומוטיבציה, ואף עמודים למאגר הידע החופשי.

תורמים אשר יעלו פוסטים אחת לשבוע לפחות, והפוסטים שלהם יאושרו בתדירות גבוהה, יהפכו לכותבים רשמיים באתר. בתור כותבים תוכלו להעלות את הפוסטים והעמודים שלכם ללא המתנה לאישור של הנהלת האתר.

כותבים אשר יראו נוכחות באתר באופן שותף על בסיס יומיומי, ויוכיחו יכולות יוצאות דופן, ייקבלו דוא"ל המציע להם להצטרף להנהלת האתר בתור עורכים. במידה וישיבו בחיוב, יוכלו לערוך פוסטים ועמודים, לאשר פוסטים ממתינים ולסייע בניהול השותף של האתר מבחינת התכנים שיש בו.

כמו כן, מומלץ לקרוא את התקנון ותנאי השימוש.

במידה ואתם רוצים ניתן ליצור איתי קשר בכול אחת מאמצעי התקשורת המופיעים בחלק העליון ובחלק התחתון של האתר – ואגיב עד 24 שעות.

גלישה מהנה 🙂

נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

Comments

כתיבת תגובה