ממלכת תאשיר

​ממלכה גדולה ומפוארת המונהגת ע"י בני אדם.

גובלת בצפון עם הכוח כא

בדרום עם הרי קאזורדון

במזרח עם מאיין, עם האורקים ועם הדרו,

ובמערב עם אנשי הדרקון ועם האלפים

עיר הבירה תדחל – עיר גדולה ומפוארת מוקפת חומות.

  • המלך מורולין האשטגור – יושב בארמון בבירה,  לוחם מיומן אשר ידוע בכינויו "להב הזהב" בגלל הנדן של חרבו שעשוי מזהב עם להב בוהק. המלך מורולין לובש שיריון זהב יוקרתי וחזק ולובש גלימה. על המגן שלו יש את סמל בית האצולה שלו, גריפין אדום. מלכי בית האשטגור ידועים כגם בכינוי "המלך האדום" או "הלוחם האדום". ביום יום המלך מורולין מסתובב עם בגדים יוקרתיים וגלימה אדומה כשחרבו לצידו. 
  • אולם מועצת הלורדים – מבנה מפואר בבירה שאליו מגיעים 12 הלורדים של תאשיר לכינוסים של מועצת הלורדים בנוכחות המלך. מועצת הלורדים מתכנסת פעם בחצי שנה למשך חודש שלם שבו מתקבלות החלטות בנוגע לממלכה, כמו כן המועצה מתכנסת במקרה חירום בקריאתו של המלך האדום. במבנה הזה הלורדים משתכנים בחודש של כינוס המועצה. בישיבות המועצה לפעמים יש אורחים נוספים כגון אנשי צבא, דת, אקדמיה ועוד בהתאם לדיונים של המועצה. 
  • פרופסור ארסבורנר אולודין מולק – אשף חיזוי חזק מאוד בעל ידע רב בתחום וכן בהיסטוריה של תאשיר. מנהל את הסיפריה המלכותית, מבנה מפואר בבירה המכילה אלפי ספרי קריאה, מחקר, וארכיון. אדם משעשע שאוהב לצחוק ולהתבדח אך בעל ידע עצום ורצינות מחקר ולימוד ענקיים שהובילו אותו למקומו. 
  • הגנרל סר מנדורלנן לוגומן – המפקד העליון של הצבא. מתגורר באחוזת מולונר שבה מתאמנים החיילים של צבא תאשיר, לשם מגיעים המפקדים לתדרוכים ומשם נשלחים חיילים לערים לכפרים ולעיירות. הגנרל לבוש שיריון מכסכסי דרקון, עונד חרב עם אבן קדושה ועל גבו מחזיק מגן מקודש. עבר אימונים במנזר ולכן מיומן בלחימה ללא כלי נשק לא פחות מהמיומנות שלו בלחימה עם נשק. שרירי וחזק מאוד, רגוע ובעל חסינות לשליטה מוחית עקב אימוני מדיטציה. נאמן מאוד לבית האשטגור בכלל ולמלך מורולין בפרט ומתפקד כיד ימינו בהרבה מקרים. 
  • האקדמיה הגדולה של תאשיר לאומנות הקסם והכישוף – מבנה בצורת מבצר שבו לומדים את אומנות הכישוף והקסם וכן מתבצעים מחקרים ויצירת מוצרים קסומים. מונהג ע"י 5 המאסטרים הגדולים, כול מאסטר לבוש בחלוק-גלימה בצבע שונה בהתאם למסורת שאותה הוא מלמד עם ריקמת זהב (לחניכים אין ריקמת זהב). [הקסמה ואוב נאסרו ללימוד או לביצוע ושימוש בכול רחבי ממלכת תאשיר. חיזוי נאסר ללימוד בממלכת תאשיר אך מותר לשימוש למי שכבר יודע או למד באופן פרטי או דרך אשף אחר לא רישמי]
  • מסדר המחפשים – מסדר מיוחד של לוחמי עילית שמיומנים בלחימה ללא נשק, בהסוואה, מעקב ובהתנקשות. לבושים גלימות כחולות עם ורדים אדומים וצווארון שמסתיר את הצוואר עד העיניים. לכול מחפש יש חרב מיוחדת בעלת כוח ייחודי שמשתחרר לרצונו של בעליה. וכן יכולת להרגיש רוע, ולדחות אל-מתים ומגן מפני רוע. אנשי המסדר לרוב פועלים לבד ונדיר לראות באותו מקום יותר מאיש מסדר אחד בזמן נתון (מלבד אלו שנמצאים ליד המלך מורולין כשומרי ראשו). המסדר כפוף ישירות למלך מורולין ונשלח לביצוע משימות מורכבות ברחבי הממלכה. לרוב ברגע שרואים מישהו מהמסדר לא מציקים להם יותר מידי משום שהם קיבלו שם של לוחמים עוצמתיים מאוד וכן ידוע שיש למעשיהם גיבוי ישיר של המלך. איש לא יודע היכן הם יושבים בדיוק, אך ידוע שאם מחפש נמצא באזור שלך כדאי להיזהר, כי משהו רע קורה פה, ואם אתה מעורב בזה הוא ימצא אותך. 
  • מרכז העיר – אזור בעיר שבו יש את כול בתי המסחר, החנויות והסוחרים. אזור זה שוקק חיים במשך רוב שעות היום אך בלילה אזור זה שומם לרוב עקב כך שאין בתי מגורים באזור.
  • רובע האצולה – אזר יוקרתי ומפואר בו נמצאים האחוזות של האצילים בעיר וכן ארמון המלך, אולם מועצת הלורדים , האקדמיה הגדולה ואחוזת מולוניר.
  • רובע העיר – אזור שבו גרים רוב אנשי מעמד הביניים בעיר וכן סוחרים ואנשים עשירים נוספים. אזור זה מחולק לבתים יקרים ופחות יקרים בהתאם לאנשים שמתגוררים שם.
  • רובע הפליטים – תדחל קולטת פליטים ואנשים ללא מקום מגורים כחלק מהמדיניות של המלך. רוב הפליטים שוכנים באזור הזה של העיר וזה מקום מפוקפק שרבים נמנעים מלהגיע אליו עקב האנשים שחיים שם. אזור זה מתוגבר בהרבה שומרים וכן ידוע בפונדקים המפוקפקים שבו ובאלימות והפשיעה הקשים. המלך מנסה לנקות את האזור הזה אך התהליך ממושך ומייגע בייחוד עקב כך שהוא מסרב למנוע מאנשים המבקשים מקלט מלהגיע לעיר.